درباره حسابداریاب بدانید…

حسابداریاب تلفیقی از علم و تجربه ی گروهی از کارشناسان حوزه ی مالی و تکنولوژی می باشد که با استفاده از آخرین متدهای استخدامی روز دنیا سعی در برآورده ساختن نیاز های کارجویان و کارفرمایان محترم دارد.

 • درباره ما

  حسابداریاب، متشکل از حسابداران با تجربه، مدیران مالی و همچنین تیم فنی برنامه نویسی است که تلاش دارد کارفرمایان و کارجویان محترم را به خوبی به یکدیگر متصل نماید.

کارفرمایان گرامی:

کارفرمای عزیز، این ادعا را داریم که در حوزه کاریابی حسابداری در کشور رقیب نداریم؛ پس حتماً سرویس ما را امتحان کنید... پیگیری های بعدی ما، شما را شگفت زده خواهد کرد :)

کارجویان عزیز

مطمئناً یکی از مسائل شما، اشتغال در محیطی ایده آل و لذت بخش در کوتاه ترین زمان ممکن است. ما از مشکلات شما اطلاع داریم ... پیشنهاد میکنیم رزومه خودر را در سایت آپلود کرده و ثبت نام نمایید و از امکانات سایت ما بهره مند شوید ...

استارت آپ های عزیز

شما در اول راه قرار دارید و می بایست در جذب نیرو خیلی دقت کنید ... برای استخدام پرسنل مالی روی مشاوره و خدمات ما حساب باز کنید ... ما در کنار شما هستیم

 • درباره شرکت

  ” حسابداریاب ” یکی از دپارتمان های شرکت “هاله افزار” می باشد که با هدف سرویس اشتغال حسابداران ایجاد شده است. شیوه کار در ” حسابداریاب ” به شکل زیر می باشد:
 • اگر در زمینه ی حسابداری تخصصی دارید، اگر جویای کار در زمینه ی حسابداری هستید، اگر به دنبال نیروی انسانی در زمینه ی حسابداری هستید، کافی است در سایت ما عضو شوید.
 • شعار ما در این دپارتمان “یافتن شغل مناسب در کمترین زمان ” می باشد که به حول قوه الهی توانستیم در این مدت به آن جامعه عمل بپوشانیم. باشد تا در سایه الطاف خداوند و جدیت و پشتکار ما در ارائه خدمات بهتر، به برند مورد اطمینان شما در این حوزه تبدیل شویم . در آخر نگاهی می اندازیم به مجوزهای اخذ شده شرکت هاله افزار که خود گواهی بر نگاه حرفه ای ما به کسب و کار است : مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور ، مجوز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ، مجوز فناوران رایانه تهران ، مجوز انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی
 • قوانین و مقررات

  برای افزایش سطح آگاهی کارجویان و کرفرمایان عزیز، قوانین و مقررات مربوط به این وب سایت در ادامه ذکر گردیده است:

  • 1- عضویت کارجویان در سایت رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم و ارسال رزومه، نسبت به تکمیل ثبت نام خود در سایت اقدام نمایید.
  • 2- این سایت در مقام معرف قرار دارد و کارجویان را به کارفرمایان متصل می نماید؛ لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال دعاوی حقوقی بین ایشان ندارد.
  • 3- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
  • 4- تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. استفاده از این مطالب سایت در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع (وب سایت حسابداریاب) مجاز می باشد.
  • 5- سایت در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت برای هر پیشنهاد است مسئولیتی ندارد.
  • 6- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
  • 7- به منظور درج آگهی در حسابداریاب می بایست اسکن روزنامه رسمی و یا جواز کسب خود را برای ما ارسال کنید؛ پس از بررسی فایل های ارسالی توسط کارشناسان، امکان درج آگهی برای کارفرمایان ایجاد می شود .
  • 8- عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.